گمانه‌ زنی درباره برای بازگشت حریری به بیروت + گزارش تمرین استقلال – طراحی سایت

خبرگزاری ایسنا: وزیر کشور لبنان امروز (دوشنبه) تصریح کرد، این رویکرد وجود دارد که نخست وزیر لبنان که چند روز قبل استعفای خود را از منصبش در عربستان اعلام کرد، ظرف روزهای آتی به بیروت بازمی‌گردد
نهاد مشنوق، وزیر کشور لبنان با بیان این مطلب، درخصوص دیدار سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان با سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان خاطرنشان کرد: “وضعیت خوب است”.

وی افزود: شایعه‌هایی نامشخصی مبنی بر این امر مطرح شد که حریری در عربستان در حبس خانگی قرار گرفته یا مجبور شده است که استعفای خود را از منصبش اعلام کند، اما دیدار میان حریری و پادشاه عربستان این شایعه‌ها را رد کرد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر کشور لبنان امروز (دوشنبه) تصریح کرد، این رویکرد وجود دارد که نخست وزیر لبنان که چند روز قبل استعفای خود را از منصبش در عربستان اعلام کرد، ظرف روزهای آتی به بیروت بازمی‌گردد.
——————-
خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آزادی برگزار شد.

* بهنام برزای که روز گذشته با استقلال قرارداد امضا کرد، امروز در محل تمرین حضور یافت تا اولین جلسه تمرینی‌اش را انجام دهد
* تمرین با صحبت‌های شفر آغاز شد و سرمربی استقلال دقایقی به تشریح تمرین پرداخت.

* بهنام برزای که روز گذشته با استقلال قرارداد امضا کرد، امروز در محل تمرین حضور یافت تا اولین جلسه تمرینی‌اش را انجام دهد. این بازیکن مورد استقبال وینفرد شفر سرمربی آلمانی و بازیکنان قرار گرفت. شفر از همه بازیکنان خواست تا برای حضور برزای دست بزنند. نکته قابل توجه اینکه، برزای که سال گذشته شماره ۷۷ را برتن می‌کرد، با پیراهن شماره ۳۱ در تمرین شرکت کرد.

* بازیکنان ابتدا چند دقیقه دور زمین دویده و پس به بازی آقا وسط پرداختند. در ادامه بازیکنان در دو گروه در دروازه‌های کوچک فوتبال بازی کردند.

* سرور جپاروف به همراه پسرش در تمرین حضور داشت و زمانی که بازیکنان دور زمین می‌دویدند، پسر او نیز همراه بازیکنان می‌دوید.

* شفر درخواست برگزاری اردوی یک هفته‌ای را داده و به همین منظور نماینده باشگاه استقلال امروز راهی کیش شد تا به بررسی وضعیت زمین و امکانات یکی از مجموعه های ورزشی کیش بپردازد.

* نصرالله عبداللهی به دلیل درگذشت یکی از اقوامش در محل تمرین حضور نداشت. همچنین ملی‌پوشان استقلال شامل امید ابراهیمی، وریا غفوری و روزبه چشمی در این تمرین حضور نداشتند.

خبرگزاری تسنیم: تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ امروز (دوشنبه) در زمین شماره دوی آزادی برگزار شد.


اخبار مرتبط

 • اعتراض ایران به ادعای جدید سعودی‌ ها – طراحی سایت
 • خواب‌آلودگی راننده سمند، منجر به انفجار تانکر شد + احتمال اخراج کونته به خاطر داوید لوئیز – طراحی سایت
 • کمال و دوران بعد از خط خوردن از تیم ملی + قیمت دلار و سکه در بازار امروز – طراحی سایت
 • برانکو: بیرانوند اگر مجبور است، برود – طراحی سایت
 • ماجرای عذرخواهی محسن کریمی از جپارف + سه جایزه برای سینمای ایران از جشنواره فیلم مالزی – طراحی سایت
 • امارات نیز از اتباع خود خواست لبنان را ترک کنند + بازگشت زائران اربعین به تهران – طراحی سایت
 • کلاهبرداری که پلیس + ۱۰ را دور زد! – طراحی سایت
 • قوانین ایرانیزه‌شده در فوتبال زنان – طراحی سایت
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *