روش جالب سرمربی PSG برای مچ گیری! + تصادف تانکر سوخت و جیپ با ۲ کشته – طراحی سایت

ورزش سه: گرچه برخی از رابطه نه چندان خوب امری و نیمار سخن می گویند اما سرمربی پاری سن ژرمن دارای سابقه ای خوب مدیریت بازیکنان خود است
 نیمار امروز در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی برزیل برابر ژاپن تاکید کرد با امری مشکلی ندارد و این شایعات ساخته ذهن رسانه هاست اما یکی از مشکلات مطرح شده بین نیمار و امری بحث آنالیزهای ویدئویی سرمربی پی اس جی است که انگار خیلی مورد علاقه نیمار نیست اما به نظر می رسد امری خیلی روی آن حساس است.

روش جالب سرمربی PSG برای مچ گیری!

جرمی متیو، مدافع فرانسوی که در تله اونای امری در گذشته افتاده بود ادعا کرد که تماشای این ویدئوها بسیار مفید است اما اونای امری به شدت مراقب رفتار بازیکنانش است و اجازه نمی دهد آنها از این جلسه سرپیچی کنند.

ورزش سه: گرچه برخی از رابطه نه چندان خوب امری و نیمار سخن می گویند اما سرمربی پاری سن ژرمن دارای سابقه ای خوب مدیریت بازیکنان خود است.

امری در آستانه هر مسابقه به بازیکنان خود فرصت می دهد تا بتوانند شرایط رقبای مستقیم خود را تماشا کنند و زمانی که مشکوک بود یک بازیکن فایل های ویدئویی را تماشا نمی کند، از آن بازیکن در مورد نمایش ارائه شده تست می گرفت تا اینگونه بازیکنان را مجبور کند که با دقت تمام این آنالیزها را تماشا کنند.

——————-
خبرگزاری مهر: علیرضا محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تائید جان باختن دو نفر در حادثه غروب جمعه در محور شاهرود-طرود-معلمان بیان کرد: برخورد یک دستگاه تانکر سوخت رسان با خودروی سواری جیپ در کیلومتر ۱۲ این محور همزمان با ساعت۲۰جمعه، باعث جان باختن دو هموطن شد
خبرگزاری مهر: علیرضا محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تائید جان باختن دو نفر در حادثه غروب جمعه در محور شاهرود-طرود-معلمان بیان کرد: برخورد یک دستگاه تانکر سوخت رسان با خودروی سواری جیپ در کیلومتر ۱۲ این محور همزمان با ساعت۲۰جمعه، باعث جان باختن دو هموطن شد.
در این حادثه خسارتی از لحاظ پخش فرآورده نفتی به محیط زیست پیرامون جاده نرسیده است.

وی افزود: عملیات خروج دو مجروح و جان باختگان این حادثه بر اثر شدت ضربه، با حضور عوامل آتش نشانی و استفاده از جک های هیدرولیک صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و امداد و نجات شاهرود همچنین گفت: خوشبختانه این تانکر با وجود حمل سوخت قابل اشتعال، دچار انفجار یا حریق نشد.

محمدی افزود: به دلیل عدم توانایی تانکر در حرکت، سوخت این خودرو با رعایت ملزومات ایمنی با حضور عوامل شرکت توزیع نفت منطقه شاهرود تخلیه و از ایجاد حادثه جلوگیری شد.


اخبار مرتبط

 • اعتراض ایران به ادعای جدید سعودی‌ ها – طراحی سایت
 • خواب‌آلودگی راننده سمند، منجر به انفجار تانکر شد + احتمال اخراج کونته به خاطر داوید لوئیز – طراحی سایت
 • کمال و دوران بعد از خط خوردن از تیم ملی + قیمت دلار و سکه در بازار امروز – طراحی سایت
 • برانکو: بیرانوند اگر مجبور است، برود – طراحی سایت
 • ماجرای عذرخواهی محسن کریمی از جپارف + سه جایزه برای سینمای ایران از جشنواره فیلم مالزی – طراحی سایت
 • امارات نیز از اتباع خود خواست لبنان را ترک کنند + بازگشت زائران اربعین به تهران – طراحی سایت
 • کلاهبرداری که پلیس + ۱۰ را دور زد! – طراحی سایت
 • قوانین ایرانیزه‌شده در فوتبال زنان – طراحی سایت
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *