دلیل حضور مسیحی ها در راهپیمایی اربعین – طراحی سایت

خبرگزاری فارس: ششمین همایش بین‌المللی دانشجویان جهان اسلام با حضور جمعی از دانشجویان و فعالان فرهنگی ایران و دیگر کشورهای اسلامی در حرم مطهر امام حسین(ع) در کربلای معلی برگزار شد
مسئول فرهنگی مجمع بیداری اسلامی امام حسین(ع) را نماد حق و حق‌طلبی دانست و گفت: امروز در راهپیمایی اربعین مسیحی‌ها هم حضور دارند زیرا امام حسین(ع) را مضحر و نماد حق و حق‌طلبی می‌دانند و در اربعین عرض ادب می‌کنند و دوم اینکه اینها گمشده‌ای دارند و گمشده آنها در مضحر عدالت و حق است.

مقدم‌فر شرایط کنونی دنیا را به نفع جریان حق دانست و گفت: امروز دنیا در حال تغییر است و در این تحول دشمن هر کاری می‌کند عکس آن پاسخ می‌گیرد. امروز با وجود جریان وهابیت و داعش محور حق بیشتر نمایش داده می‌شود.

خبرگزاری فارس: ششمین همایش بین‌المللی دانشجویان جهان اسلام با حضور جمعی از دانشجویان و فعالان فرهنگی ایران و دیگر کشورهای اسلامی در حرم مطهر امام حسین(ع) در کربلای معلی برگزار شد.
وی با اشاره به بایکوت خبری اربعین گفت: در بزرگترین اجتماعات دنیا شاید به زحمت ۱۰۰ هزار نفر گرد هم جمع شوند اما در راهپیمایی اربعین ۲۰ میلیون نفر گرد هم جمع می‌شوند و چنین اجتماعی بایکوت خبری می‌شود چون از حق‌طلبی می‌ترسند.

وی با بیان اینکه از ابتدای تاریخ تا امروز همواره دو جبهه حق و باطل داشتیم، گفت: همه داستان عاشورا و وجود امام حسین(ع) و اربعین به خاطر همین وجود حق و باطل است اما گاهی جای حق و باطل عوض شده و انحرافات جوامع و امت‌ها از همین جا بوده است. وقتی دشمن خوب شناخته نمی‌شود واقعه کربلا و کوفه و یا حتی فتنه ۸۸ رخ می‌دهد.

در این همایش حمیدرضا مقدم‌فر مسئول فرهنگی مجمع بیداری اسلامی اربعین را نماد و پرچم دنیای اسلام دانست و گفت: امروز در عرصه بین‌الملل در شرایط خاص هستیم و اربعین حسینی به عنوان یک نماد و پرچم در این شرایط نقش دارد.


اخبار مرتبط

 • اعتراض ایران به ادعای جدید سعودی‌ ها – طراحی سایت
 • خواب‌آلودگی راننده سمند، منجر به انفجار تانکر شد + احتمال اخراج کونته به خاطر داوید لوئیز – طراحی سایت
 • کمال و دوران بعد از خط خوردن از تیم ملی + قیمت دلار و سکه در بازار امروز – طراحی سایت
 • برانکو: بیرانوند اگر مجبور است، برود – طراحی سایت
 • ماجرای عذرخواهی محسن کریمی از جپارف + سه جایزه برای سینمای ایران از جشنواره فیلم مالزی – طراحی سایت
 • امارات نیز از اتباع خود خواست لبنان را ترک کنند + بازگشت زائران اربعین به تهران – طراحی سایت
 • کلاهبرداری که پلیس + ۱۰ را دور زد! – طراحی سایت
 • قوانین ایرانیزه‌شده در فوتبال زنان – طراحی سایت
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *