تاکید ایران بر لزوم پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی – طراحی سایت

خبرگزاری ایرنا: جمهوری اسلامی ایران در کمیته چهارم مجمع عمومی سازمان ملل متحد، بار دیگر از جامعه بین المللی خواست تا مانع تداوم اشغالگری رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین و جولان شوند

این بیانیه اشغالگری های رژیم صهیونیستی را نمونه آشکار نقض قوانین بین المللی و اقدامی ضد انسانی دانسته و یادآور شده است: بر اساس گزارش سال گذشته سازمان ملل، یک سوم از کشته شدگان فلسطینی را کودکان تشکیل می دهند.

در بیانیه جمهوری اسلامی ایران همچنین جولان بخش جدایی ناپذیر جمهوری عربی سوریه دانسته و تاکید شده است: جمهوری اسلامی ایران هرگونه سیاست های غیرقانونی و تبعیض آمیز در قبال مردم سرزمین های اشغالی، حضور پایگاه نظامی رژیم در مناطق مسکونی و غیرنظامی و همچنین ساخت و گسترش شهرک ها را نقض آشکار حقوق بین الملل، منشور ملل متحد، قطعنامه های مربوطه سازمان ملل و کنوانسیون چهارم ژنو می داند.

در این بیانیه تصریح شده است: در حالی که این اشغال را محکوم می کنیم از جامعه بین المللی و تمامی سازمان های مربوطه می خواهیم تا بر رژیم اشغالگر فشار آورند تا به طور کامل از تمام سرزمین های عربی اشغالی، از جمله سرزمین های فلسطینی خارج شود.
جمهوری اسلامی ایران در این بیانیه تصریح کرده است: دولت ما به طور کامل از مقاومت قانونی مردم فلسطین علیه اشغالگری و تلاش مستمر آن ها برای بهره مندی از حقوق غیرقابل انکار در جهت تعیین سرنوشت خود، حمایت می کند.

خبرگزاری ایرنا: جمهوری اسلامی ایران در کمیته چهارم مجمع عمومی سازمان ملل متحد، بار دیگر از جامعه بین المللی خواست تا مانع تداوم اشغالگری رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین و جولان شوند.
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، در بیانیه ای که «حسین ملکی» رایزن اول نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در این کمیته قرائت کرد، قویا تداوم اشغالگری در فلسطین و جولان سوریه، گسترش شهرک های صهیونیستی و مصادره زمین های فلسطینی به وسیله رژیم اشغالگر قدس محکوم شده است.


اخبار مرتبط

 • اعتراض ایران به ادعای جدید سعودی‌ ها – طراحی سایت
 • خواب‌آلودگی راننده سمند، منجر به انفجار تانکر شد + احتمال اخراج کونته به خاطر داوید لوئیز – طراحی سایت
 • کمال و دوران بعد از خط خوردن از تیم ملی + قیمت دلار و سکه در بازار امروز – طراحی سایت
 • برانکو: بیرانوند اگر مجبور است، برود – طراحی سایت
 • ماجرای عذرخواهی محسن کریمی از جپارف + سه جایزه برای سینمای ایران از جشنواره فیلم مالزی – طراحی سایت
 • امارات نیز از اتباع خود خواست لبنان را ترک کنند + بازگشت زائران اربعین به تهران – طراحی سایت
 • کلاهبرداری که پلیس + ۱۰ را دور زد! – طراحی سایت
 • قوانین ایرانیزه‌شده در فوتبال زنان – طراحی سایت
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *