بازگرداندن بیش از ۱۰۰ هزار زائر غیر مجاز اربعین + اجرای طرح جامع ترافیکی بازگشت زائران اربعین – طراحی سایت

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به شدت گرفتن موج بازگشت زائران به داخل کشور گفت:از ابتدای شروع ماموریت اربعین تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار زائر غیر مجاز به شهرهایشان بازگردانده شدند
سردار نورعلی یاری اظهار داشت: هم اکنون جاده‌های ایلام منتهی به مرز مهران از ترافیک روانی برخوردار است و تردد زائران در خروج از مرز و ورود به کشور به صورت روان در جریان است.

فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: بر اساس تصمیمات گرفته شده و در صورت اوج گرفتن ورود زائران به کشور مسیر مهران – ایلام و بلعکس ایلام –ملکشاهی و مهران یکطرفه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه موج بازگشت زائران در حال افزایش است گفت: در جلسه فرماندهی قرارگاه مقدم اربعین حسینی(ع) تصمیمات کارشناسی جهت بازگشت زائران از عتبات عالیات و تسهیل در نقل و انتقال آن ها اتخاذ شده است.

یاری تصریح کرد:بر اساس آمارهای موجود از اول صفر تا پایان شب گذشته یک میلیون و ۱۲۳ هزار و ۳۴۲ نفر نفر از مرز مهران تردد کرده‌اند که از این مجموع ۹۱۴ هزار و ۷۳۸ نفر از کشور خارج و ۲۰۸ هزار ۶۰۴ نفر نیز از این مرز وارد کشور شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به شدت گرفتن موج بازگشت زائران به داخل کشور گفت:از ابتدای شروع ماموریت اربعین تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار زائر غیر مجاز به شهرهایشان بازگردانده شدند.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه امسال از خروج زائران غیر مجاز و اتباع خارجی از مرز مهران جلوگیری شد گفت: با راه اندازی گیت‌های کنترلی در ورودی های استان و شهرهای چرداول،سیروان،ایوان،ملکشاهی،دره شهر و دهلران و همچنین شهرستان مهران بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر که بدون همراه داشتن مدارک و مجوزهای لازم و یا اتباع خارجی بودند به شهرهایشان عودت داده شدند.

——————-

خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور بر لزوم اجرای طرح جامع ترافیکی ویژه بازگشت زائران به کشور تاکید کرد
جانشین نیروی انتظامی کشور به آغاز فرآیند بازگشت زائران از مرز اشاره کرد و گفت: امنیت ترافیکی و خروج زائران از مرز مهمترین اولویت های پلیس در ادامه مأموریت اربعین است.

وی بر لزوم اجرای طرح جامع ترافیک اربعین در این مرحله از مأموریت اربعین تاکید کرد و گفت: از ظرفیت رسانه ملی در جهت اطلاع رسانی و آغاز سازی ظاهر آن استفاده می شود.

خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور بر لزوم اجرای طرح جامع ترافیکی ویژه بازگشت زائران به کشور تاکید کرد.

سردار اسکندر مومنی در نشست قرارگاه مقداد اربعین از تلاش تمامی رده های ناجا در برگزاری ماموریت بزرگ اربعین و تسهیل در تردد زائران در مرز های سه گانه تقدیر و تشکر کرد.
وی با اشاره به حضور جمعی از افراد فاقد گذرنامه و ویزا در شهرستان مرزی مهران گفت: پلیس اجازه تردد غیرمجاز به این افراد را نخواهد داد.


اخبار مرتبط

 • اعتراض ایران به ادعای جدید سعودی‌ ها – طراحی سایت
 • خواب‌آلودگی راننده سمند، منجر به انفجار تانکر شد + احتمال اخراج کونته به خاطر داوید لوئیز – طراحی سایت
 • کمال و دوران بعد از خط خوردن از تیم ملی + قیمت دلار و سکه در بازار امروز – طراحی سایت
 • برانکو: بیرانوند اگر مجبور است، برود – طراحی سایت
 • ماجرای عذرخواهی محسن کریمی از جپارف + سه جایزه برای سینمای ایران از جشنواره فیلم مالزی – طراحی سایت
 • امارات نیز از اتباع خود خواست لبنان را ترک کنند + بازگشت زائران اربعین به تهران – طراحی سایت
 • کلاهبرداری که پلیس + ۱۰ را دور زد! – طراحی سایت
 • قوانین ایرانیزه‌شده در فوتبال زنان – طراحی سایت
 • پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *